Савченко прийшла в оперу на шпильках і в вишиванці

pic_4746640e629c0383bad0f1dc0cd3bd50

Депутат Верховної Ради Надія Савченко на відкритті театрального сезону в Київській національній опері продемонструвала новий образ. Колишня військовослужбовець одягла туфлі на шпильках і вишиванку, повідомляє ТСН у вівторок, 6 вересня.

«У театр я одягаюся як дівчина – витончено, тому що театр для мене – це вище щось. Потрібно своїм виглядом підкреслити, що ти поважаєш це мистецтво, тому я намагаюся одягнутися як треба, щоб прийти і висловити належну повагу театру », – розповіла Савченко. Разом з тим вона підкреслила, що найбільше любить носити військову форму.

Як передає ТСН, це перший візит колишньої військовослужбовця в театр після повернення з в'язниці. Савченко зазначила, що любов до театрального мистецтва їй прищеплювали з дитинства. Вона також зізналася, що мріяла стати балериною. «Я обожнюю балет. Я цілих два роки тут не була. Коли я перебувала в залі, мені так хотілося танцювати. Ну, не стала я вже балериною, а стала народним депутатом », – заявила парламентарій.

2 вересня Савченко з'явилася в Раді в костюмі з глибоким декольте. До цього депутат вибирала більш строгі костюми.

В кінці травня Савченко відзначилася кількома ексцентричними вчинками. Так, вона роззулась на самому початку першого для себе пленарного засідання парламенту і залізла з ногами в крісло.