Заступниця міського голови Самбора, що на Львівщині, Наталія Зрем'як звинуватила мера міста Юрія Гамара у сексуальних домаганнях та спробі зґвалтування, – передає Корупція Інфо

Популярне: НОВИЙ ЗАКОН!!! Відтепер пенсії будуть платити по-новому, прочитайте, щоб не залишитися без грошей

 

Про це чиновниця написала на своїй сторінці у Facebook, додавши копію заяви, яку написала до Самбірського відділу поліції.«Міський голова Самбора не зміг змиритись з поразкою, отриманою від жінки, і вирішив застосувати силу.
20.01.2017р. Самбірський міськрайонний суд поновив мене на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, рішення залишив в силі і апеляційний суд 9.03.2017р. (Незаконне розпорядження про моє звільнення видав Самбірський міський голова Гамар Ю.П. 6.07.2016р.). Міський голова не зміг змиритися з поразкою і систематично чинив на мене тиск, про що я доповідала депутатам Самбірської міської ради 14.03.2017р.

А сьогодні, 19.05.2017р. о 11.00 в кабінеті голови міста Самбора Гамар Ю.П. безпричинно, з мотивів особистої неприязні до мене, ображав мою честь і гідність в нецензурній формі, змушував мене вступити з ним в статеві відносини, намагався застосувати до мене рукоприкладство.

Про ці факти я повідомила Самбірський відділ поліції.

Юрій Петрович воює з жінками, краще би зайнявся господаркою в Самборі. Якщо такі ганебні речі дозволяє собі міський голова в стінах Ратуші, то про який порядок в м. Самборі можна говорити», – написала чиновниця.

 

 ‡агрузка...