Народний депутат від фракції "Самопоміч" Семен Семенченко разом з сім'єю святкує Великднь у Львові з родиною мера міста Андрія Садового.

Про це сам Семен Семенченко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, поширивши допис своєї дружини Наталії Московець.

"Дякуємо нашим дружинам, які завжди наш кращий і міцний тил. І нашим дітям. Це наша радість і наше майбутнє. Христос воскрес. Слава Україні! Все буде добре", – написав нардеп, попублікувавши фото зі святкового сніданку в родині Садового.

Дружина Семенченка, в свою чергу, розповіла історію про те, як її діти знайшли спільну мову з дітьми мера Львова.

"Діти сходу та діти заходу все ж однакові… спочатку вони почувалися ніяково, а коли знайшли кімнату з Лего, ми десь годину від них нічого не чули ) Особливо сподобався макет Ратуші, який діти Андрія Івановича зробили самостійно. Якщо частіше діти із Донецька та Луганська будуть спілкуватися з дітьми зі Львова, то ми змінимо нашу рідну Країну швидше і ефективніше, і це покоління вже однаково як на сході так і на заході буде цінувати та захищати незалежність та традиції України", – написала Наталія Московець.

11082632_908786705829425_5658016865869635058_n