Шалений успіх ЗСУ! Путін віддав наказ – дають назад: термінова новина з фронту. Перелом почався! | Корупція Інфо

Шалений успіх ЗСУ! Путін віддав наказ – дають назад: термінова новина з фронту. Перелом почався!

Упродовж останнього тижня українські військові знищили 16 позицій, де розміщувалися російські казарми та склади з боєприпасами. Відтак це ще не все і скоро відбудеться певний переломний момент у війні росії проти України.

Хоча, можна говорити й про те, що він уже розпочався. Про це радник очільника Офісу Президента Михайло Подоляк сказав в ексклюзивному інтерв’ю 24 каналу.

За його словами, росіяни беруть оперативну паузу через значні втрати – як у живій силі, так і в техніці чи просто боєкомплектів. Ворожій армії якось усе це потрібно довозити, а логістика в них налагоджена, скажімо так, паршиво.

Подоляк зауважив, що у цьому руслі вони не вміють працювати. Тому зрозуміло, що їм потрібно якось зробити передислокацію та поповнити силу й техніку.

“Тому, безумовно, певний перелом війни вже починається. Все тому, що ми доводимо, що будемо атакувати саме складські місця та центри оперативного управління армійськими структурами”, – запевнив радник очільника ОП.

І останнє, що дуже важливо насамперед для нас, щоб цей “злам” був відчутний, це кількість зброї, яка буде на лінії фронту. Вона суттєво змінить сьогоднішній стан речей.

Усе це потрібно для того, аби правильно будувати війну, додав Подоляк.

Крім цього, за словами Подоляка, разом з тим, як зброя надходить Україні, російська армія має усе більше панічних настроїв. Хоча ворог й так деморалізований через те, що “їх масово утилізують”.

Та й наші партнери розуміють, що паритет далекобійної зброї та артилерії дозволить нам дуже ефективно деблокувати українські території.

Зазначимо, що триває сто тридцять п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню, йдеться у вечірньому зведенні Генштабу.

На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь ведуть розвідку, посилюють заходи протидії технічним засобам розвідки, насамперед БпЛА. На території цієї країни продовжено дію закриття повітряного простору над південною частиною країни до 7 жовтня поточного року. Заборона на польоти цивільних повітряних суден діє з 24 лютого поточного року

На Харківському напрямку противник веде оборонні дії та намагається покращити тактичне положення в окремих районах. Обстрілював із ствольної та реактивної артилерії околиці та місто Харків, а також райони населених пунктів Уди, Дементіївка, Леб’яже, Піщане, Замулівка, Петрівка, Питомник, Мосьпанове, Коробочкине, Слатине, Світличне, Шевелівка, Перемога, Верхній Салтів, Нове та Байрак. Неподалік Дементіївки наші захисники двічі відбили штурмові дії ворога та відкинули його назад. Противник завдав авіаудару в поблизу Петрівки.

На Слов’янському напрямку ворог намагається покращити тактичне положення своїх підрозділів. Обстріляв із мінометів, ствольної та реактивної артилерії райони Долини, Мазанівки, Краснопілля, Гусарівки, Новопавлівки, Червоного, Вірнопілля та Хрестища. Наступальні дії ворога в районі населеного пункту Богородичне, в результаті вогневого ураження, захлинулися. Окупанти, з втратами, відійшли.

Сили оборони України завдали потужного вогневого ураження по позиціях противника в районі Верхньокам’янського, чим змусили підрозділи ворога відійти від населеного пункту.

За підтримки артилерії та оперативно-тактичної авіації окупанти безуспішно намагалися вести наступ у районах населених пунктів Спірне та Івано-Дар’ївка. Зазнали втрат та відійшли.

Тривають бої поблизу Веселої Долини.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках продовжуються обстріли із мінометів, ствольної та реактивної артилерії по лінії зіткнення. Ворог завдав авіаційних ударів неподалік Новоандріївки.

На Південнобузькому напрямку підрозділи противника намагалися вести наступальні дії в районі населеного пункту Велике Артакове. Українські воїни швидко придушили цю спробу та відігнали окупантів. Зберігається велика загроза ракетних ударів по критичній інфраструктурі регіону.
Статті по темі