Нардеп від БПП Марія Матіос задекларувала шоколадну картину.

Також сестра головного військового прокурора торік придбала автомобіль Chevrolet Lacetti за 84 тис. гривень, передає Корупція. Інфо

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Марія Матіос подала свою електронну декларацію про доходи за 2016 рік.

Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі декларацій.

У своїй декларації нардеп і письменниця вказала, що з нерухомості має у власності дачний будиночок на 165,8 кв. м та земельну ділянку площею 6 соток у межах Києва.Навесні минулого року сестра головного військового прокурора Анатолія Матіоса придбала автомобіль Chevrolet Lacetti 2005 року випуску за 84 тис. гривень.

У 2016 році Матіос отримала 135 880 гривень депутатської зарплатні. Готівкою нардеп тримає 129 тис. гривень, 9 тис. доларів та 10 тис. євро, а "Приватбанку" довірила 999 доларів.

Із незвичного депутатка задекларувала картину з шоколаду. Твір мистецтва має назву "Солодка Даруся", як і роман письменниці. Матіос стала власницею цієї картини 19 грудня – у день свого народження, тож, ймовірно, що картина із шоколаду є подарунком.

Як відомо, торік народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Марія Матіос спізнилася із поданням електронного звіту про свої доходи за 2015 рік.