Дітей після визволення одразу забрали машиною швидкої допомоги, наразі вони перебувають у лікарні.

Батькам чотирьох хлопчиків, яких визволили із печери у Таїланді, де напередодні застрягла дитяча футбольна команда разом з тренером, досі не дозволили з ними побачитись, передає Корупція.Інфо

Про це з посиланням на представників місцевої влади повідомляє агентство Associated Press.

"Влада Таїланду каже, що батьків чотирьох врятованих хлопчиків, як і раніше, утримують від фізичного контакту з ними", – йдеться у повідомленні.

Також представники влади зазначили, що дощ, який пройшов вночі, не підвищив рівень води в печері, а тому друга частина рятувальної операції почнеться об 11 годині за місцевим часом.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила


Нагадаємо, 2 липня в тайській печері після 9 днів пошуку знайшли живими дитячу футбольну команду. Дванадцять підлітків, старшому з яких 16, і їхній 25-річний тренер загубилися в суботу, 23 червня. Хлопці пішли на прогулянку серед скель в місті Чіанг Рай. Подорож дітей перервала злива, припускають – саме негода і вода, яка залила печеру, завадили їм вчасно вийти на світло. Підлітків розшукували вздовж всієї 8-кілометровій пастки. 

У звільненні дітей брали участь і українські фахівці. Вони розповіли, як вчили військових тонкощів дайвінгу та про його місії.

8 липня рятувальникам врешті вдалось здійснити довгоочікуване визволення. Із печери змогли визволити чотирьох хлопчиків. Їх одразу доправили до лікарні для всіх необхідних обстежень.