У польському Вроцлаві трапилась трагедія на будівельному майданчику, де  споруджують офісний комплекс: на робітника з України впали конструктивні елементи сходів, передає Корупція.Інфо

Щоб витягнути його, пожежники використали підйомний кран, їм допомагали поліціянти і робітники, вся операція тривала дві години, пише УНН з посиланням на "Польське Радіо".

"Проте, на жаль, 46-річного чоловіка не вдалося врятувати, він помер від отриманих травм", – повідомив речник Міської комендатури поліції Лукаш Дутковяк.

Поки що, невідомо, чому сходи завалилися. Справу вивчає поліція і прокуратура. На місце трагедії прибули також інспектори Державної інспекції праці. Роботу на будівельному майданчику припинено.

Раніше повідомлялось, що у Львові в ліфтову шахту з дванадцятого поверху впав будівельник. Від отриманих травм чоловік помер на місці. А на одному з будівельних майданчиків травмувався 27-річний робітник.

Також у Львові в результаті падіння бетонної плити на заводі залізобетонних виробів №2 травмований 64-річний чоловік.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

Крім цього, в Тернополі 25-річний хлопець впав з вікна п'ятого поверху. Надзвичайна подія сталася в будівлі обласного військкомату. Призовник з метою втечі зі збірного пункту вибрався через вікно і спускався вниз по стінці, чіпляючись за кондиціонери. На висоті другого поверху він не втримався і впав.