Народний депутат України, голова політради партії «Опозиційна платформа – за життя» вийшов в ефір програми «5-я студія» на каналі «Росія 24»

За його словами, зараз немає альтернативи Мінським угодами, а чинна влада, говорячи про той чи інший спосіб урегулювання конфлікту на Донбасі, про план «Б» і таке інше – це просто піар-хід і прагнення прикрити пряме небажання виконувати взяті на себе зобов’язання в рамках «нормандського формату».

«Мінські домовленості підтверджені резолюцією Ради Безпеки ООН. І «нормандський формат» створений саме на базі досягнутих в Мінську домовленостей, прописаний в декларації глав держав «нормандського формату», а потім в резолюції Ради Безпеки ООН. У зв’язку з цим говорити про те, що Мінські угоди себе зжили, що необхідно шукати якісь нові формати – безпідставно », – поміркував Медведчук.

Більш того, політик нагадав, що рівно рік тому, 9 грудня 2019 го, глави держав «нормандського формату» підписали комюніке про визнання Мінських угод і роботи в напрямку їх повної імплементації.

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук звинуватив Київ у небажанні проводити обмін полоненими.

Раніше, Олексій Данилов в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» розкритикував поїздки Медведчука в Росію.

За його словами, поїздка Віктора Медведчука і представників ОПЗЖ в Москву має безпосереднє відношення до національної безпеки, тому що зараз відбувається інформаційна атака.

«Поїздка цих панів (Віктора Медведчука і представників ОПЗЖ в Москву – ред.) має безпосереднє відношення до національної безпеки, тому що зараз відбувається інформаційна, психологічна атака на Президента, на уряд України, на все українське населення. Ця атака відбувається з боку Російської Федерації», – заявив Данилов.