У кулуарах пішли чутки, що до квітня місяця хочуть зняти Арсена Авакова з посади Міністра МВС. Про це пише тг-канал “Жінка з косою”.

“Зараз проти нього будуть методично працювати з дискредитації МВС, Патрульноъ Поліції і всіх його відомств, які підпорядковуються йому. Очікується зараз удар по оточенню Міністра МВС і злив” прослушок “.

Також в кейсі дискредитації Авакова згадають справу Шеремета, яка в реальності вже «розвалилася».

Найпростіший метод зняти Авакова, відставка всього Кабміну, який вже дискредитував себе. У цьому зацікавлені багато фінансово-промислові групи і західне лобі, так що торги в кулуарах йтимуть весь січень “, – йдеться в повідомленні каналу.

Раніше, Арсен Аваков назвав заочний арешт Віталія Марківа в московському суді фактичним визнанням того, що Кремль брав участь у фальсифікації справи нацгвардійця. Про це Аваков написав на свій сторінці в Твіттері.

“Путінський режим фактично визнав свою участь у спробі фальсифікації справи нацгвардійця Віталія Марківа. А коли не вдалося – починає неприховане власне переслідування! Як кажуть в Росії:” На злодієві і шапка горить! “Україна ніколи не залишить свого солдата”, – підкреслив глава МВС .