Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан прокоментував нещодавнє 8-ме знищення російського винищувача СУ-25 і повідомив, якщо наші воїни й надалі будуть активно збивати літаки, то за місяць бригада, яка оснащена серйозними системами ЗРК та ПЗРК та які працюють на глибину близько 10 км продовжать падати.

«Мабуть, бригада отримала нову серйозну зброю і тому російські Сушки падають. 8 за 3 тижні і, нехай буде, 10-12 за місяць відмінусують наші хлопці. Поки до росіян дійде і вони приймуть рішення припинити підтримку з повітря за допомогою Су-25», – сказав експерт.

За його словами, виходячи з коефіцієнта втрат, для росіян це прийнятна втрата.

«Навіть 10 літаків на місяць. Нехай вони втратять до кінця року там 60 літаків, то вони мають 200. Тобто вони можуть піти на ці втрати розуміючи цей коефіцієнт», — підсумував він.

Нагадаємо, на Донецькому напрямку воїни 110 окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка збили черговий російський літак Су-25.

Про це повідомило оперативно-стратегічне угруповання військ «Хортиця».

«Сьогодні воїни-зенітники окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка на Донецькому напрямку збили черговий російський літак Су-25. Ще один ворожий штурмовик Су-25 догорає в степах українського Донбасу», — йдеться в повідомленні ОСУВ «Хортиця».

Це вже восьмий збитий російський штурмовик, збитий нашими військовими у травні. Про те, що на Покровському напрямку 110-а ОМБр збила Су-25 повідомлялося також 22 травня. Тоді зазначали, що це щонайменше п’ятий збитий літак за місяць.