Нинішній мер Одеси Геннадій Труханов перемагає у всіх районах міста на другому турі виборів міського голови.

Про це повідомляє місцеве видання “Думская”, яке наводить результати з останнього порахованого району

Так Приморська районна комісія встановила, що Труханов набрав в районі 21756 голосів, його опонент Миколи Скорик від “ОПЗЖ” – 15377 голосів.

Всього проголосувало 38950 осіб з 169206, внесених до списків виборців.

1817 бюлетенів, або 4,56%, визнали недійсними.

Наразі протокол районної ТВК зачитують на засіданні в міської ТВК.

Раніше міська комісія прийняла протоколи з Київського, Суворовського та Малиновського районів Одеси. Скрізь переміг Труханов.

Відзначимо, що на таку звістку вже відреагував кандидат в мери Одеси Микола Скорик заявивши, що “влада розтоптала вибір одеситів”, оскільки під час виборів була фальсифікація і крадіжка голосів.

Про це повідомляється на сайті політсили.

“Фальсифікації та адміністративний ресурс, фальшиві з’їзди, маніпуляції комісіями і брудні публікації – далеко не повний перелік інструментів, які використовувалися владою для боротьби з опозицією. Влада в Києві і в Одесі вступили в змову, і результат, який ми побачили за підсумками голосування, показав , що вони повністю втратили довіру людей “, – заявив Микола Скорик.

На думку народного депутата, напередодні другого туру виборів, як і в день голосування фіксувалися численні порушення.

“Територіальна комісія незаконно припинила роботу. ЦВК, за вказівкою з Офісу президента, два рази за день, за підробленими документами, міняв голови Одеської міської ТВК, здійснювався тиск на членів дільничних і територіальних комісій. Будівля ТВК мінували. При підрахунку голосів – аномальна кількість зіпсованих бюлетенів, голоси в яких віддані за мою кандидатуру. Влада просто розтоптала вибір одеситів. Всі, хто брав участь у фальсифікаціях, повинні понести заслужене покарання “, – підсумував Скорик.