Зрадники України, які ставлять під сумнів суверенітет нашої держави і є реальною” п’ятою колоною “Кремля, повинні бути за гратами.” – заявив Порошенко. На ці слова відреагував і слуга Народу Максим Бужанський:

Намагаюся зрозуміти, це він про свої бесіди з Байденом, або про свої бесіди з Путіним? -іронічно підкреслив він.

Також, в такому стилі любить нагадати про своє місце Ко і Семен Семенченко, декілька днів тому він зазначив:

Цікава штука пам’ять… Нещодавно мене обурила заява пресслужби Зеленського в якій армія РФ названа «тією стороною». Написав пост. З подивом побачив що за теж саме почали наїжджати на цю заяву і ПЕС «сивочолого». І тут згадалося. Як начальник генерального штабу ЗСУ Муженко в 2015 розповідав на весь світ що ЗСУ не ведуть бойових дій з підрозділами регулярних військ армії РФ. Минуло менше півроку з прямого вторгнення батальйонно тактичних груп регулярної армії РФ під Іловайськом. Минуло менше півроку з моменту розстрілу українських воїнів у «зеленому коридорі». Ще не звільнені всі полонені… А ви кажете «та сторона»…. «Яка ще регулярна армія РФ? Ми з Петром Олексійовичем не в курсі». Вам би ще га#кати про «ту сторону» зараз … «Тисну руку, спасибо большое». «Обіймаю». Ги#ота…

Також, Семеченко підкреслив про те як Порошенко Лицемірив із законом про мову:

Розгляду поправок в закон «Про державну мову» на цьому тижні не було. Це гарна новина для мене як одного з його ініціаторів – підписантів у 2019. Дякуємо всім патріотам України! Єдиною загадкою для мене залишається експресія з даного приводу Петра Олексійовича Порошенка, а також групи його підтримки

Чому мені не подобається внесення змін Бужанського – зрозуміло. Я один із співавторів важливого закону «про державну мову» який він збирався міняти. А чому так біснуєтесь ви? Адже правки Бужанського дрібниця в порівнянні з ініціативами «Криголама Нації» і «сивочолого гетьмана» зразка 2005 року. Тоді Секретар РНБО Петро Порошенко обіцяв «зупинити процес закриття російських шкіл в Україні, відновити в вузах групи з російською мовою навчання, а також створити телевізійний канал і радіостанції для російськомовного населення України».
Порошенко «був глибоко переконаний в тому, що проблема забезпечення конституційних прав громадян спілкуватися мовою, якою хочуть, і вчити цій мові своїх дітей в школах – проблема, в тому числі і національної безпеки держави».

У здатності Петра Олексійовича перевзуватися в повітрі я ніколи не сумнівався. У розумових здібностях і моральної чесності його челяді тепер я не сумніваюся теж. Не будьте як Порошенко і Бужанський! Не будьте як моско#ські воші або як украї#ські г#иди. Залишайтеся людьми!

Цікава штука пам’ять… Нещодавно мене обурила заява пресслужби Зеленського в якій армія РФ названа «тією стороною»….

Опубликовано Семеном Семенченко Суббота, 18 июля 2020 г.