В Україні з’явиться нове професійне свято – ініціатором виступив президент

Нововведення буде вважатися дійсним вже з вересня. Про це йдеться в повідомленні уряду. Відомо, що ідея належала президентові Зеленському:

«21 серпня на засіданні Уряд підтримав ініціативи Володимира Зеленського і встановив, що щорічно 6 вересня в Україні відзначатиметься « День адміністратора центрів надання адміністративних послуг ».

Цього дня у 2012 році Верховна Рада прийняла закон «Про адмінпослуги» – саме тому така дата професійного свято. Як відомо, в країні було створено 502 таких установи ще у 2013-му, а вже до 1 липня 2019 року кількість збільшилася до 796:

«Обсяг наданих ЦНАП послуг щорічно збільшується на 20-30%. І в 2018-му вони надали їх бізнесу і людям 14 млн раз », – йдеться в роз’ясненнях.

Вихідним днем ​​вищезгадана дата не буде. Також Зеленський пообіцяв підписати указ про день пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність України.

Нагадаємо також, що у президента Володимира Зеленського готують законопроекти, які будуть гарантувати заохочення і захист донощикам на корупціонерів.