1434112085_gf80gt42

В Інтернеті з'явилися фотографії оргії школярів після останнього дзвоника.

Інцидент стався у Волгоградській області. На святі якась Елеонора Б. "перебрала", після чого хлопці вирішили її згвалтувати. Вони також знущалися над дівчиною, розписуючи її тіло маркерами. Після цього колишні школярі помістили відео і фото події в Мережу.
Особистості учасників вечірки були швидко встановлені. Всі вони були в школі на хорошому рахунку. Їх вже опитали слідчі.

Разом з тим уповноважений з прав дитини в РФ Павло Астахов заявив, що версія про згвалтування не підтверджується. "Поки ніяких доказів" групового зґвалтування "випускниці в Волгоградської області ніхто не почув", – написав Астахов на своїй сторінці в Twitter. За його словами, дівчина факт групового зґвалтування заперечує. Астахов також підкреслив, що сім'я школярки – благополучна.

В даний час слідчі проводять перевірку, за результатами якої буде прийнято процесуальне рішення.
ПП в місті Волзький викликало широкий громадський резонанс. Одному з "мучителів" дівчата невідомі в соцмережах почали погрожувати розправою. Зараз бешкетники "підчищають сліди", видаляючи фото оргії і навіть акаунти в соцмережах. Чим закінчиться ця історія, невідомо.