Постраждалі під час різанини в психіатричній лікарні Львова пацієнти перебувають у 8-й міській лікарні. Двоє чоловіків лежать у реанімації у важкому стані, передає Корупція.Інфо

Популярне: А ви знаєте ким насправді виявилася загибла екс-регіоналка? Коли ви побачите ці фото, то точно не встоїте на ногах

Це чоловіки віком 30 і 32 роки. "Стан їхній стабільний, вони важкі, але в стабільному стані, загрози для життя немає", – розповів черговий лікар Василь Савчин. Ще один пацієнт цієї лікарні має порізи на пальцях рук. З міркувань безпеки біля кожного хворого є психіатричний пост, де чергують санітари.

Ще один постраждалий пацієнт психлікарні зараз перебуває у лікарні швидкої допомоги. Йому 58 років, у чоловіка колото-різана рана шиї, порізи не глибокі, його стан середньої важкості. Загалом у різанині постраждало 15 осіб, 10 пацієнтів психлікарні та 5 патрульних. У правоохоронців подряпини, забої, в одного підозра на струс мозку. Їх не шпиталізовували, лише зафіксували ушкодження – сьогодні копи вже на службі.

Попри надзвичайну подію, яка сталася напередодні ввечері, у суботу в психіатричні лікарні немає нікого з керівництва. Головний лікар у відпустці, виконувач обов'язків на роботі буде лише у понеділок. В обласному департаменті охорони здоров'я уже призначили службову перевірку – там натякають на прорахунки адміністрації психлікарні. Мовляв, якби пацієнт був під наглядом санітара, такого б не сталося. Чи був насправді лікарський недогляд, мають з'ясувати юристи.