Співробітники Служби безпеки України вранці 6 листопада прийшли з обшуком до квартири до матері загиблої в автокатастрофі екс-регіоналка Ірини Бережної, Олени.
 

Силовики нагрянули з обшуком не тільки в квартиру Олени Бережної, а й на вулицю Шовковичній, 23, де знаходиться офіс юриста, екс-заступника голови КМДА Ірени Кільчицької. 

Про це розповіла кореспондент телеканалу NEWSONE Анастасія Пшенична з місця подій.

"Сама Ірена Кільчицька перебуває всередині офісу, там проходять обшуки. Їх проводять представники СБУ", – уточнила кореспондент.

За словами Кільчицької, дізнавшись про обшуки, вона оперативно прибула на місце, а потім вже не змогла вийти з офісу – силовики не випустили. За попередніми даними, шукають зброю і листи, які нібито несуть антидержавний характер.

"Також вона повідомила, що це може бути пов'язано з мамою Бережний – Оленою. Тому що вона користується часто офісом Кільчицької", – зазначила кореспондент.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Вартио нагадати, що у липні 2006-го, після перемоги Леоніда Черновецького на виборах міського голови Київської державної міської адміністрації Ірена Кільчицька стає його заступником. На новому місці І. Кільчицькій доручили курувати діяльністю кількох головних управлінь КМДА — охорони здоров'я та медичного забезпечення, з питань торгівлі та побуту, соціального захисту населення, ритуальних послуг та ін.. Вона відразу ж стала одним з найбільш частих спікерів на прес -конференціях , що проводилися столичною адміністрацією.

У червні 2008 року Ірена Кільчицька пише заяву про звільнення з посади заступника голови Київської держадміністрації. У березні 2010 І. Кільчицьку було звільнено.