Лерос визнав, що брав гроші у Столара. Залишилося визнати і те, що він обговорював зі Столарем при цьому.

Про це пише телеграм канал “Тайны депутата”. Далі передаємо в оригіналі.

Журналісти першими визначили господаря кабінету, в якому Лерос отримав пакет з грошима. Це кабінет відомого київського забудовника і корупціонера Вадима Столара. Зрозуміло, що коли журналісти визначили господаря кабінету – стало вже просто безглуздим заперечувати сам факт зустрічей. Але Лерос продовжує заперечувати сенс зустрічі, розповідаючи, що відео змонтоване.

Досить послухати, як звучить голос Лерос на відео.

Якщо ви хоч раз чули, як Лерос говорить, ви точно дізнаєтесь, що це його голос і його інтонації. І тоді, коли він говорив про Шабуніна, і в іншому відео.

Зв’язок зі Столарем сама по собі справа дуже красномовна. Якщо у Лерос були з ним зустрічі, то це не може пояснюватися нічим іншим, крім того, що Лерос відпрацьовував інтереси Столара.

Лерос стверджує, що Кличко через Столара передавав гроші на арт-проекти ще до депутатства Лерос, але що заважало йому розповісти про це раніше? Лерос не звітував перед виборцям про те, що саме так отримував гроші. Більше схоже на те, що Лерос за ніч придумав хоча б якусь версію, щоб виправдати отримання в кабінеті Столара пакет з сумою в 60 тисяч доларів.

У будь-якому випадку з усією цією історією повинні розбиратися правоохоронці.

Вони повинні визначити, коли саме Столар передавав гроші Лерос, що це були за готівку і за які послуги. Якщо береш гроші у корупціонера, то повинен розуміти, що це означає. Якщо Лерос сидів на грошах Столара, коли ще не був депутатом, це погано.

Якщо Лерос продовжив сидіти на грошах Столара, коли вже став депутатом, це ще гірше. ДБР точно є чим займатися в цій справі.

Зазначимо, що народний депутат Гео Лерос вважає, що відео, де він нібито обговорює деталі нападів на себе і підпал свого авто, зробили в кабінеті нардепа від Опозиційної платформи — За життя Вадима Столара.

Про це він написав у Facebook у вівторок, 14 вересня.

Лерос розповів, що в 2016 році мер Києва Віталій Кличко познайомив його зі Столаром, «як зі своїм гаманцем», для фінансування столичних артпроєктів. Після цього, за його словами, відбулось декілька зустрічей в офісі нардепа від ОПЗЖ і «це було задовго до мого депутатства».

«На мою думку (висловлюючись юридичною мовою), це відео зроблене в кабінеті у пана Столара. […] Мені було відомо, що Столар веде відеозапис усіх зустрічей у своєму кабінеті, але те, як він їх використовує, стало дійсно сюрпризом», — заявив Лерос і не виключив, що Столар міг підпалити його авто у 2020 році.

Нардеп назвав відео «монтажем декількох епізодів у різні роки», а звук «сфальсифікованим». Коментуючи передачу грошей, Лерос сказав, що це було до його депутатства та при свідках: «саме у такий спосіб київська влада виділяла кошти на підтримку мистецьких проєктів. Нардеп додав, що це був вибір Кличка: як фінансувати та через кого.