img_20160128_093222
28 січня активісти ГО "Свідомі-Львів" пікетували Сихівський РВ ЛМУ ГУМВС. Вони вимагали розслідувати справу щодо самовільного будівництва на вул.Хуторівка 23, через що місцеві жителі не можуть потрапити до власних домівок. За словами активістів уже три роки вони не можуть добитись справедливості.
"Наскільки нам відомо, свого часу був виданий дозвіл на встановлення тут збірно-розбірної конструкції. Натомість за адресою вул.Хуторівка 23 була збудована автомийка. Люди три роки не можуть добитись справедливості. Лише в травні 2015 року Сихівським РВ ГУМВС було зареєстровано кримінальне провадження", – зазначив Іван Яцишин.

За майже рік провадження було проведено лише дві слідчі дії: допит трьох місцевих мешканців та заміри захопленої землі. "Ми вимагаємо зрушити з мертвої точки справу та довести розслідування до логічного завершення", – зазначив Іван Яцишин.

До протестувальників вийшов керівник Сихівського РВ ЛМУ ГУМВС Михайло Підвірний. Він запропонував активістам завтра, 29 січня, організувати круглий стіл. Також він пообіцяв розібратись у ситуації та сприяти завершенню розслідування в найкоротший термін.