павл

Міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко відхрестився від "Самопомочі", що заявила про його відкликання з займаної посади.
Про це глава міністерства написав на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція Інфо


"Мене вразила заява Політради партії" Самопоміч ", оскільки партія завжди високо оцінювала роботу моєї команди. Консультації з цього питання зі мною не велися. Я не є членом якоїсь партії і не входжу ні в які партійні органи. У мене немає ніяких кулуарних . зобов'язань У мене тільки одна політика – АГРАРНА ", – підкреслив Павленко.


У своїй заяві він зазначив, що займався і буде займатися єдиною політикою – аграрною.


"Я пішов працювати в Уряд після нашої спільної перемоги в революції Переваги Моїм єдиним мотивом було бажання стати корисним для країни За час моєї роботи в уряді на чолі Міністерства ми провели успішні реформи Їх визнали всі: … Бізнес, громадськість, експерти, європейське і … міжнародне співтовариство І Президент, і Прем'єр-міністр підкреслюють значущість агросектору для розвитку економіки України Моя команда відчуває цю підтримку За всіма рейтингами Мінагрополітики – лідер з реалізації реформ ", – написав Павленко.