Янукович поскаржився на Луценка до поліції
Втікач стверджує, що голова ГПУ вчинив адміністративне правопорушення

Колишній президент України Віктор Янукович звинувачує генерального прокурора Юрія Луценка в адміністративному правопорушенні, нібито скоєному на брифінгу 18 серпня. Його адвокат Віталій Сердюк передав до Шевченківського управління Нацполіції в Києві відповідну заяву.

У ньому екс-президент стверджує, що Луценко вчинив адміністративне правопорушення, передбачене статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення – дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії.

Також Янукович звернувся до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів у зв'язку з "грубим порушенням правил прокурорської етики" і публічними висловлюваннями, що порушують принцип презумпції невинності, з боку генпрокурора Луценка.
Крім того, адвокат Сердюк направив самому Юрію Луценку заяву про забезпечення прозорого і об'єктивного розгляду даного звернення свого клієнта.

Нагадаємо, 18 серпня Луценко сказав, що підтримує проведення очної ставки з Януковичем і готовий організувати це на території України.

Генпрокурор на брифінгу зазначив, що свого часу, незважаючи на попередження, він нікуди не тікав тоді, коли Янукович "замовляв його політично і кинув за ґрати".

"Янукович виявився слабаком, зрадником держави, який узурпував владу, розікрав країну, знищив Збройні сили і сили безпеки України. Нарешті, він втік на територію сусідньої держави і звідти закликав до збройної агресії щодо України", – заявив Луценко.