Рекламний ролик Порошенко, який вже став скандальним, знову обурив українців. Виявилося крім того, що відома співачка Анастасія Приходько була обманом втягнута в зйомки, так ще його творці не заплатили обіцяні гроші пенсіонерці, повідомляє Корупція.Інфо

Кілька днів тому виник скандал, коли Анастасія Приходько заявила, що міністр культури Євген Нищук запропонував їй знятися в соціальному ролику. Потім фанати співачки повідомили їй, що помітили дівчину в агітаційному ролику Президента Порошенко. Зірка розповідала, що була не просто здивована, така нагласть і обман її обурили і вона зажадала видалити або відео повністю, або кадри, на яких зображена вона.

Популярне: "Пенсіонерам не доплачують 1500 гривень…": стали відомі подробиці стосовно пенсійних виплат

Але, як стало відомо, крім співачки співробітники Порошенка обдурили ще і простих українців. Пенсіонерка Раїса Іванівна не отримала за зйомки ні копійки. Жінці, яка пропрацювала 43 роки, пообіцяли, що істотно піднімуть пенсію. Але в цьому місяці вона отримала 1700 гривень, що всього на 200 гривень більше, ніж зазвичай. Це підвищення пов'язане з новою реформою і перерахунком виплат, але ніяк не з виплатою за агітаційний ролик.