Уже екскандидат від “Слуги народу” в мери Києва Ірина Верещукрозповіла, що у неї виник конфлікт з колегою по фракції Миколою Тищенко через формування команди до Київради. Дійшло навіть до матів.

Про це вона розповіла в інтерв’ю LB.ua.

За її словами, коли вона почала балотуватися в мери, на той момент Тищенко вже склав список, в який входили його помічники, працівники ресторанів, бізнес-партнери, партнери партнерів і т.д.

“Я вважаю своєю недоробкою те, що не змогла переконати президента і людей, від яких це залежало, що з паном Тищенко у нас не вийде сформувати команду. Я говорила про це президенту, але було мало часу і складний період – коронавірус, карантин, купа проблем. Рішення прийняли буквально з коліс. Ми довго тягнули з праймеріз. Всі вже штаби розгорнули, а ми ще приймали рішення, хто буде балотуватися”, – сказала Верещук.

Нардеп зазначила, що штаб “Слуги народу” розділився на два: в “Парковому” – де була вона, і на Московській, 8 – де був Тищенко. Верещук назвала Тищенко деструктивним і привела в приклад цікаву історію: в штабі київської організації “СН” з якоїсь причини перебувала їх конкурентка пані Шлапак, яка балотувалася від “Батьківщини”.

Обговорити подібні спірні моменти вона намагалася з Тищенко, але, за її словами, у відповідь була “емоційна і беззмістовна” реакція.

На питання, чи правда те, що Верещук посилала на**й Тищенко, вона відповіла ствердно.

“Було таке. Через його підход до формування списків до Київради”, – сказала нардеп і додала, що це було ще на початку виборчої кампанії і з того часу більше не спілкувалася з ним.

Нагадаємо, найбільше грошей на передвиборну кампанію витратила саме Верещук. За даними громадянської мережі ОПОРА, “слузі народу” обійшлися вибори в більш ніж 20 мільйонів.