Скелет жінки в господарській сумці знайшли поліцейські в Черкаській області. Серед версій – це останки дружини місцевого депутата Сергія Гури, яка зникла 15 років тому. Його самого минулого четверга застрелили в центрі Черкас, передає Корупція.Інфо

Підозрюваного у вбивстві затримали. Ним виявився колишній охоронець депутата.

Як поліцейські виявили сумку з тілом поки не розголошують. За даними місцевої преси, на поховання дружини Сергія Гури вказав саме нападник

"Буде призначено експертизу, в тому числі і ДНК-експертиза, внаслідок якої сподіваємося встановити особу загиблої і можливо час, який вона там перебувала, а також інші питання, які ставить слідство у цій експертизі в зв'язку з тим, що йдуть активні слідчі дії. Джерело інформації ще не розголошується", – говорить прес-секретар Нацполіціі в Черкаській області Дмитро Грищенко.

Популярне: Тривалі вихідні і зростання тарифів: Що готують для українців вже з 1 червня

Нагадаємо, що 24 травня в Черкасах озброєний чоловік увірвався в офіс і, погрожуючи гранатою, закрився в кабінеті і влаштував стрілянину. Під час штурму приміщення поліція виявила одного пораненого і одного вбитого.

Внаслідок перестрілки було вбито депутата обласної ради від ВО Батьківщина, колишній заступник міського голови Сергій Гура. За даними ЗМІ, нападником виявився працівник одного з підприємств Гури на ім'я Микола Гончар.

У черкаському осередку партії ВО Батьківщина підтвердили загибель депутата Черкаської обласної ради Сергія Гури під час нападу в центрі Черкас.