У Парламенті досі не вирішено питання про антикорупційний суд. Всі необхідні законопроекти обіцяли прийняти ще в до кінця травня, але результату українці так і не побачили, передає Корупція.Інфо

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розповів, що завтра відбудеться чергова сесія у Верховній Раді, на якій депутати будуть знову розглядати поправки внесені в законопроект під номером 7440. За словами чиновника, з часу першої редакції, в текст закону вже внесено понад 1200 змін.

Популярне: "Червоні списки" МОЗ: Що буде з українцями, які ще не уклали договір з лікаремВсього було запропоновано майже 2000. Гройсман додав, що дуже сподівається, що на завтрашній сесії депутати будуть більш поступливими, інакше приймати цей законопроект вони вже будуть не під його керівництвом.

"Я як прем'єр-міністр України прийняв для себе рішення, – якщо цей суд, справедливий, незалежний (Антикорупційний суд, – ред.), не буде створено, я складу з себе повноваження прем'єр-міністра України і піду у відставку", – сказав Гройсман.

Прем'єр додав, що без прийняття цього закону – подальша боротьба з корупцією безглузда.