Генеральний прокурор Юрій Луценко прокоментував затримання на хабарі заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій (МінВОТ) Юрія Гримчака і його помічника.

Про це Луценко написав у Facebook.

“Так, це правда. ГПУ і слідчі СБУ і НАБУ затримали за шахрайське заволодіння понад 1 млн дол. мого колишнього помічника і депутата Юрія Гримчака. Соромно за нього. Але це наочно показує, що в ГПУ – закон один для всіх”, – написав Луценко.

Незабаром Луценко додав, що Гримчак і його помічники вимагали гроші за вплив на рішення судів і чиновників Мінкультури для прийняття замовних рішень.

Відзначимо, що Юрій Гримчак є давнім соратником Юрія Луценка – колишній помічник його як народного депутата, заступник по партії “Народна самооборона”. Гримчак був народним депутатом 6-го скликання від “Нашої України – Народної самооборони”.

Раніше про обшук в будинку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака повідомила його дружина Юлія.

Відзначимо, що 14 серпня детективи НАБУ спільно з представниками управління спеціальних розслідувань ГПУ і Служби безпеки України затримали на хабарі в 480 тис. доларів заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака і його помічника. Гримчака і його помічника затримали за підозрою в скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст.190 КК України.