Українські дороги в катастрофічному стані не просто так, цьому є логічне пояснення.

Блогер Михайло Шнайдер розповів про катастрофічний стан українських доріг та вказав, хто за цим стоїть. Допис із розкриттям відповідальних працівників Укравтодору він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

Шнайдер заявив, що доріг як таких в Україні фактично немає. І в цьому українцям доводиться переконуватися щоденно.

“Друзі, вчора я на власному досвіді переконався, що в Україні доріг нема. Те, що раніше було подобою тих самих доріг, зараз більше нагадує місячний пейзаж з величезними кратерами. А це глава “Укравтодору” Славомир Ришардовіч Новак. Славомир, черговий запрошений Петром Олексійовичем “Реформатор””, – написав він.

Глава “Укравтодору” зі слів Шнайдера, раніше був звільнений з посади міністра транспорту, після звинувачень у махінаціях і ухиленні від сплати податків у рідній Польщі.

“Зате в Україні, при повному і продуктивному сприянню Петра Олексійовича, Славомир Ришардовіч розвернувся по повній програмі. Адже його зарплата становить … понад мільйон гривень на місяць. І це без урахування всіляких премій і бонусів. Тепер кожен українець може подякувати “успішному” польському “реформатору” за “прекрасний” стан наших доріг”, – заявив Шнайдер.

Михайло Шнайдер у своєму дописі висловив сподівання, що тому ж таки главі Укравтодору доводиться їздити тими самим дорогами, що й звичайному українцю і можливо це наштовхне його на відповідні висновки.

“Хоча я сподіваюся, що Володимир Олександрович їздить по тих же дорогах, що і ми. І не просто їздить, а робить відповідні висновки…”, – написав Шнайдер.

Нагадаємо, президент Зеленський за 3 хв знайшов 175 мільйонів на дорогу.

Президент під час візиту на Івано-Франківщину зобов’язав мажоритарника Андрія Іванчука профінансувати будівництво дороги на 175 мільйонів гривень. Під час наради з місцевою владою Зеленський розповів, що дізнався від громадян, що в низці містечок немає доріг з 90-х років.

“Не тільки Космач. Мені сказали, що у 5 містечках немає зовсім дороги і не було”, – сказав президент.  

Він попросив екс-голову Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука розповісти, де немає доріг, які дороги за останні роки відремонтували і скільки треба коштів на будівництво шляхів у згаданих 5 містечках.

Щодо доріг відповів голова села Космач, вказавши, що на шлях до його села треба 175 мільйонів гривень.

Після цього Зеленський близько 3 хв поговорив за мажоритарником і зобов’язав його знайти ці кошти.</p