Води в міських резервуарах Авдіївки залишилося максимум на дві подачі в мережу. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив глава Донецької області Павло Жебрівський.

Популярне: Савченко хоче встановити диктатуру

"Готуємо місто до автономного забезпечення водою. У приватному секторі розставили додатково п'ять резервуарів ємністю по одному кубометру. Сьогодні в школах та інших соціальних об'єктах Авдіївки вже встановлено 34 резервуари для питної води ємністю 1м куб", – пояснив Жебрівський.

Губернатор додав, що оперативний штаб опрацьовує можливість закупівлі ще 10 однокубових резервуарів для питної води. Крім того, ДСНС готова передислокувати в Авдіївку два водовози місткістю 7 і 9 м куб для розвезення питної води у резервуарах.

"Авдіївський коксохім надає велику цистерну 17 м куб для забезпечення міста технічною водою", – розповів Жебрівський.

Нагадаємо, починаючи з 29 січня незаконні збройні формування почали обстрілювати Авдіївку і її околиці з РЗСО "Град", САУ калібром 122 та 152 мм, танків і т.п. Обстріли призвели до загибелі і поранень декількох мирних жителів. Також від атак бойовиків були жертви і серед українських військових.

Крім того, було пошкоджено 144 будинки, з них 123 приватних будинки, 14 багатоповерхівок, 7 нежитлових споруд (5 гаражів, автомагазин, літня кухня), дві залізничні колії.