Колишній міністр оборони України та лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко прокоментував вирок суду Москви, який засудив його до 6 років колонії.

«Як я до того ставлюся? В моєму розумінні, тероризм — це рейди російських диверсійних груп, які несуть вогонь і смерть на нашу з Вами землю; це збиття російським БУКом цивільного лайнера MH17 і вбивство майже 300 невинних цивільних; це отруєння/вбивство російським «Новічком» людей на території чужих держав. Це — справді тероризм, і саме так його розуміють у цивілізованому світі. На жаль, тероризм цей — дотепер не покараний», — написав Гриценко у Facebook.

«А те, що вони за вказівкою Кремля витворяють у своєму «військовому суді» — не має жодного стосунку ні до права, ні до справедливості. Нехай собі біснуються» — додав він.

Нагадаємо, 21 лютого суд у Москві заочно засудив Гриценка до 6 років колонії.

Про це повідомляють росЗМІ.

Як зазначається, Другий Західний окружний військовий суд Москви заочно засудив Гриценка до шести років колонії за нібито заклики до терористичних актів на території РФ.

Прокурор попросив 9 років для Гриценка і заборонити йому чотири роки після звільнення розміщувати звернення та інші матеріали в Мережі.

“Суд, вислухавши думки сторін, визнав винним Гриценка за ч. 2 ст. 205.2 КК РФ (“Заклики до здійснення терористичної діяльності на території Російської Федерації з використанням засобів масової інформації “) і постановив призначити йому заочне покарання у вигляді шести років колонії загального режиму “, – оголосив вирок суддя Данило Логачов.