Дружина президента України відвідала прем'єру "Сторожовий застави", передає Корупція.Інфо

Популярне: Кінець цілої епохи! При загадкових обставинах помер відомий цілитель

Сьогодні в кінотеатрі "Cinema Сіті" відбулася прем'єра першого українського фентезі "Сторожова застава" за участю знімальної групи картини.

На прем'єрі фільму також побувала перша леді України Марина Порошенко. Перед фотокамерами вона постала в трикотажному светрі чорно-синього кольору і чорній спідниці міді.

Свій образ вона доповнила строкатим шийною хусткою, лаконічними сережками і гостроносими туфлями на підборах.Макіяж з акцентом на пишних віях і ніжно-рожевій  помаді завершили елегантний образ першої леді.

Марина Порошенко поспілкувалася з акторами "Сторожовий застави", зазначила, що дуже любить жанр фентезі, і з задоволенням однією з перших подивиться цей фільм, а також сфотографувалася зі знімальною групою стрічки.

"Сторожова Застава" – це український фільм-фентезі, знятий за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Це історія про звичайному хлопчика Вітька, який під час сонячного затемнення потрапляє на тисячу років назад, в Київську Русь, в розпал вирішальної битви Добра і Зла.