Епідеміологічна ситуація із захворюваності на кір в Тернопільській області неблагополучна. Уже зафіксовано 51 захворювання. Про це повідомляють в управлінні охорони здоров’я обласної державної адміністрації, передає Корупція.Інфо

Популярне: Побачення зі скандальною заступницею міністра Авакова купила жінка. За скажені гроші! Деталі шокують!

Для області планують придбати вакцину проти кору для проведення щеплень. Найбільше випадків захворювання кору – у Бучацькому районі. Також хворобу виявили у Чортківському, Борщівському, Збаразькому районах. За даними епідеміологів, найбільше хворих серед дітей 5-9 років та від 1до 4-х років.

Критична ситуація у Бучацькому районі виникла тому, що батьки відмовляються робити щеплення дітям, каже головний лікар Бучацької центральної районної комунальної лікарні Олег Щиголь.

Інфекція кору в Україні неконтрольована. В українців немає хорошого імунітету, через відсутність необхідних щеплень. Згідно статистики захворюваність у Тернопільській області перевищує середньо державний рівень. Протягом наступних місяців кількість хворих збільшиться, зазначає заступник директора Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України. » Володимир Паничев.

Аби не допустити розповсюдження захворюваності на кір серед населення області, в управлінні охорони здоров’я ОДА розробили план протиепідемічних заходів. Зокрема, районні адміністрації зобов’язанні виділити кошти для закупівлі необхідної вакцини. У разі підозри захворювання на кір, застерігають медики, треба обов’язково звернутись за допомогою фахівців.