Журналіст «Радіо Свобода» став свідком кофлікту, який стався у Бахмуті (Донецька область) у ніч проти 25 лютого між позафракційним народним депутатом Володимиром Парасюком і блогером Андрієм Дзіндзею.Блогер Дзіндзя написав у поліцію заяву про начебто погрози Парасюка, передає Корупція.Інфо

Популярне: Цю “машину” не зупинити: ось що шокуючого львів’яни розповіли про молоденьку замміністра енергетики

За твердженням журналіста «Радіо Свобода», Володимир Парасюк з групою однодумців прийшов до дверей готельного номеру блогера Андрія Дзіндзі і з образливими словами вимагав відчинити двері.

Народний депутат начебто обурився попереднім постом блогера у Facebook, у якому той звинуватив політика у використанні автомобіля дорогої марки і супроводі охоронця з автоматом у той час, коли політик збирає кошти на підтримку блокади на Донбасі.

Депутат звинуватив Андрія Дзіндзю в тому, що він своїми повідомленнями у соціальних мережах намагається дискредитувати блокаду. Після цього Володимир Парасюк, як каже Андрій Дзіндзя, заблокував його автомобіль на стоянці під готелем.

«Приїхала поліція, написав заяву, але розумію, що немає сенсу адже він недоторканий. При поліції продовжував кидатись, направляв на мене зброю… Заблокував мій автомобіль, поліція просить прибрати, а він відмовляється, каже, що машина поламана!», – написав блогер у Facebook.

Водночас Володимир Парасюк спростовує те, що погрожував блогеру. Він заявив, що носить автомат з офіційним дозволом «для самооборони».

Пересування автомобілем, не внесеним у декларацію, Володимир Парасюк пояснив тим, що його автомобіль поламався, тому він «позичив машину у друга» і продемонстрував кореспондентові «Радіо Свобода» технічний паспорт на автомобіль 1999 року виробництва.

В коментарях до постів Дзіндзі щодо нападу Парасюка користувачі закидали блогеру працю на замовлення МВС.

Нагадаємо, у своєму блозі «незалежний журналіст» Андрій Дзіндзя публікує «розслідування» щодо народних депутатів-«єврооптимістів» та активістів, що декларують боротьбу з корупцією – зокрема Сергія Лещенка.