У Херсоні загинула відома українська журналістка Ніна Гриценко, яка останнім часом страждала від онкології. Серце жінки зупинилося вчора, 25 листопада, в понеділок.

Про цю трагедію повідомили колеги покійної, а також місцеві ЗМІ.

Через поганий стан здоров’я, викликаного онкологічним захворюванням, останнім часом журналістка могла працювати тільки вдома, в інтернет-виданні “Херсон Онлайн”. Жінка боролася з недугою досить довго, проте перемогти хворобу, на жаль, не вдалося.

“Ми всі завмерли сьогодні. Разом з тобою. Кожну секунду чекаємо повідомлення, що хтось щось наплутав і страшна звістка про те, що тебе з нами більше немає, – це помилка … Всі як один шоковані: як !? адже ми ж тиждень тому / позавчора / вчора спілкувалися! .. Нінуся … ми всі вірили, що ти з цим справишся, тому що і ти в це вірила. А ти завжди вірила в те, що робиш! Дотепна, вперта, місцями категорична, але така мудра і чесна. Ти майстер, ти журналіст, ти Людина. Була, є і будеш. Нічого не знаю, для мене ти жива. В своєму сміху, в постах, які Facebook буде час від часу викидати, в коментах, в своєму вічному: “Галюсь, привіт, є хвилина? .. “Ти нікуди не пішла. Ти просто поїхала в країну, де краще і тепліше. І абсолютно точно, ми колись зустрінемося. Тепер у кожного з нас є рідна людина, яку забрав рак. Вічна пам’ять тобі, люба … PS Звичайно, вона це читає “, – написала в соцмережі прес-секретар Херсонської облради Галина Ляшевська.

Інші користувачі, серед яких і багато знайомих Ніни, теж написали свої слова співчуття:

“Ніна залишиться в пам’яті як істинна, талановита і нескінченно добра людина … Ніна, вірила і не опускала руки …” “Світла пам’ять Світлій Душі …” “Ніна з тих, з ким перетинаєшся випадково, а зависаєш поговорити на півгодини, починаєш бігти по своїх справах, і це ще хвилин п’ятнадцять”.

“Безжальна хвороба. Колись у мене відібрала брата … Я зовсім трохи знала Ніну. Вона приголомшливо посміхалася … Так шкода …”

“Ми спілкувалися в особистих багато про що … Про жіноче, про професійне, про лікарів / здоров’я. Ось є люди, з якими хочеться говорити, вони не напускні, не поверхові, не заздрісно-брехливі. Такою є і Ніна. Мудра, сильна, іронічна, об’єктивна і справедлива. Ніна, я сказала тобі, що все буде добре. Але, мабуть, у Бога на тебе свої плани … Царство Небесне, життя безконечне, вічний спокій … “