Кандидат у мери Павлограда від партії УКРОП Євген Терехов повідомив подробиці ДТП, в яке потрапив вранці 8 листопада на трасі між селами Булахівка і Межиріччя Павлоградського району.

Про це Терехов розповів "112", передає Корупція Інфо

"Я можу сказати, що мені ніхто не давав дихати в трубку на місці ДТП. Не було в мене швидкості до 200 км. І ніяких грошей в машині не було – там були особисті речі людини, який давав мені машину, і мої особисті. Але ніяких пачок грошей там не було, там були особисті речі ", – заявив Терехов.


Він розповів про те, що сталося на трасі.

"Я їхав приблизно 120-130 км / год по трасі. Йшов по прямій на обгін по лівій стороні, а по правій стороні їхав (вантажівка, – ред.)" АТБ ", а за ним – (вантажівка, – ред.)" Брусничка ". Коли я почав рухатися на обгін," Брусничка "різко йде вліво на мою (машину), я – по гальмах. І мене" виводить "рівно під колеса" АТБ ". Слава Богу, залишився живий. Те, що випадково" АТБ "і" Брусничка "разом опинилися – не думаю. Припущення різні можуть бути", – сказав він.

Терехов повідомив, що був у машині один, повертався додому до батьків, до доньки.

"Я не був п'яний, я здав всі аналізи", – додав кандидат у мери.

Нагадаємо, раніше вибухнув скандал навколо другого туру виборів мера Павлограда, в якому візьмуть участь Євген Терехов від партії УКРОП і представник "Опозиційного блоку" Анатолій Вершина.