330x220_177416

16-річний Іван звернувся до Президента України Петра Порошенка з проханням змінити закон про трансплантологію, так як існуючий закон не дозволяє провести пересадку серця.


Відеозвернення парубка вийшло в ефірі телеканалу СТБ."Це Ваня. Він не солдат… у нього своя війна. У день захисту дітей він розповість, як щодня готуватися до смерті. Ваня буде просити про допомогу і плакати. Просто йому потрібно нове серце. А чи почують його? Коли я дізналася історію Вані мені захотілося віддати йому своє серце! Ні, я не постаріла! Мій цинізм, ненависть до людей і бажання посадити снайпера в парламентській ложі преси теж на місці. Просто дуже важко, дивлячись йому в очі, пояснити, що у людей (які повинні внести/проголосувати/прийняти цей закон) 1-го червня вихідний.

Та й взагалі, більша частина парламентарів просто не зможуть подивитися цю програму оскільки, на яхтах в Монако телеканал СТБ погано показує. Дорогі мої друзі, якщо у вас немає яхти, а є совість і серце подивіться і передайте цей меседж адресатам!" – написала в Facebook редактор проекту "За живе" Дарина Чиж.