В органах прокуратури України “твориться якийсь хаос”. Таку думку у програмі “Свобода слова Савіка Шустера” висловив колишній заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе, коментуючи роботу Руслана Рябошапки та Ірини Венедіктової на посаді генпрокурора.

“Думаю, Рябошапка – порядна людина, але виявився недостатньо злим і швидким… У тому контексті він не врахував, що у нього взагалі не було часу. Він вчився бути прокурором, але на це теж не було часу: люди вимагали результатів і посадок, а [команда Рябошапки] почала заглиблюватися в технічні процеси реорганізації прокуратури”, – зазначив Сакварелідзе.

На його думку, Рябошапці варто було “запустити роботу груп, які б працювали на результат”.“Що стосується Ірини Венедіктової, то я поки взагалі не розумію, що там діється… І реформи немає, і зрушень немає, і якихось відчутних результатів немає. У правоохоронній системі, у прокуратурі в цьому випадку, коїться якийсь хаос… Тобто це якийсь залишок хаосу, який ніяк не може кристалізуватися в нормальний робочий орган. На жаль”, – підсумував він.

Рябошапка був генеральним прокурором із серпня 2019 року до березня 2020-го. 5 березня Верховна Рада 263 голосами ухвалила постанову про недовіру генпрокурору, що спричинило його відставку.

Зеленський назвав Рябошапку “гарним фахівцем”, але зазначив, що йому не вдалося показати результат.

Наступним генпрокурором призначили Венедіктову, яку 2019 року обрали до Верховної Ради за списком “Слуги народу”, вона кілька місяців виконувала обов’язки директора ДБР.