Скандальний блогер Анатолій Шарій публічно принизив телеведучу Яніну Соколову, звинувативши її в тому, що вона нібито вигадала історію з хворобою на рак заради просування нового проекту.

На його YouYube-каналі з’явилося зухвале відео, яке він презентував, як викриття. Мова, зокрема, йде про фільм Соколової “Я, Ніна”. Раніше стало відомо, що проект отримав досить пристойне фінансування з держбюджету України – 11 800 000 грн.

Цей факт і став причиною люті блогера. Так, він звинуватив телеведучу і актрису в тому, що вона з подачі “Держкіно” “скпускає” гроші українських громадян.

При цьому Шарій зазначив, що, на його думку, люди, які хворіли онкологією, не змогли б знімати ролики між курсами терапії хімією.

Нагадаємо, що раніше Яніна Соколова публічно назвала Шарія ватником і порадила йому об’єднатися з журналістом Олександром Дубінським, який пройшов до Верховної Ради від президентської партії “Слуга народу”.

“Це категорія людей, які не розуміють, в якій країні вони живуть. Це не українці, це ті, хто випадково тут знаходиться і до кінця не розуміє, хто в цій країні герой, хто антигерой, куди варто рухатися і за що боротися. Ці люди не люблять мову, українську культуру, ці люди мають одне бажання – об*срати все українське і якомога більше заробити вигаданих грошей на вигаданих речах. Це ті ідеали і критика, яка звучить з вуст Шарія та Дубинського”, – сказала вона.

У травні поточного року Яніна Соколова шокувала українців своїм зізнанням. Вона впродовж семи місяців боролася з онкологічним захворюванням.

Телеведуча пройшла через 30 процедур променевої терапії, чотири курси хіміотерапії, втратила кілька органів, волосся, вії та брови.Саме її боротьба з раком стала поштовхом до запуску нового проекту – “Я, Ніна”.

“Ви не побачите там стомленої приреченості і жалю. Ми зробимо фільм, випустимо книгу і пісню, яка буде гімном любові. Так, саме кохання. Тому порятунок від раку – це любов”, -–говорила тоді журналістка.

Журналістка Яніна Соколова пояснила, навіщо для її нового YouTube-проекту знадобилося фінансування з держбюджету на суму 400 тисяч гривень.

Таким чином дівчина відповіла блогеру Анатолію Шарію, який висунув їй ряд гучних звинувачень і претензій, в тому числі щодо фільму “Я,Ніна”, на який з держбюджету виділили майже 12 млн.

За словами Соколової, новим проектом вона хоче привернути увагу суспільства до українського кіно і навчити людей “цінувати своє”.

“Я хочу створити продукт, подивившись який, ви повірите в українське, чого не було за роки незалежності. Чому не було? Ви просто не знали, що українське кіно існує. Це виграш для глядача, який дізнається про українське кіно”, – заявила Соколова.

“Повірте мені, 25 тисяч за одну програму на всю команду це дуже мало. Я не дерибаню нічиї гроші! Це не блогерство… Це повноцінний ТВ-продукт з операторами, режисерами монтажу, технікою, звуком, світлом, локацією, яку ми орендуємо… Потім все це монтується, в програмі двоє ведучих, є ще гример. Буде плазма, на якій будемо показувати вам кіно і аналізувати його. Повноцінний продукт”, – стверджує вона.

На початку липня 2019 року Соколова оприлюднила на своєму YouTube-каналі трейлер фільму “Я, Ніна”. У центрі сюжету життя молодої журналістки Ніни, яка досягла висот в кар’єрі і щаслива в шлюбі, але одного разу у неї діагностують рак.