Підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука активно підтримує не тільки його кум Володимир Путін та однопартійці, а й депутат зі «Слуги народу» Євгеній Шевченко. Той самий, що нещодавно зустрічався із диктатором Лукашенком.

Про це ідеться у влозі активіста Сергія Стерненка.

“Ви маєте розуміти, що боретеся не з Медведчуком, а боретеся з трьома мільйонами громадян України, які проголосували за політичну силу, очолювану Медведчуком”, – сказав Шевченко у ефірі проросійського телеканалу «Наш».

“Ми постійно воюємо із відьмами, шукаємо чорну кішку у темній кімнаті, а там її нема. Через ці усі наші проблеми і розкол у суспільстві”, – заявив Шевченко.

Нардеп також зазначив, що Медведчук – вагомий політик та заслуговує на повагу.

“Таким чином, Шевченко став на бік Медведчука та і по факту опонує своїй же політичній силі, політичній силі президента Зеленського”, – зауважує Стерненко.

Проте вигнати із фракції Шевченка не можуть. Так, нещодавно, нардеп зустрічався із невизнаним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

Вітаючись, Лукашенко сказав, що йому приємно познайомитися з нардепом: «Виявляється, є в Україні ще люди, які поважають білорусів». На що Шевченко відповів, що йому велика честь познайомитися, і він про це давно мріяв.

«Дуже важлива ця наша зустріч, як такий добрий сигнал. Я сподіваюся, що це буде добрим сигналом, виходячи з того, що я знаю про вас і вашу позицію щодо українсько-білоруських відносин і взагалі стосовно Білорусі», – сказав Лукашенко.

Після того “Слуга народу” провела засідання фракції, на якому поведінку Шевченка розглянули, але за його виключення не проголосували.