Екс-президент Грузії та голова Виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїл Саакашвілі знепритомнів під час зустрічі з адвокатами.

Про це повідомляє видання “Грузія Online” із посиланням на адвоката Саакашвілі Бека Басилайя.

“Міхеіл Саакашвілі знепритомнів, коли виходив із кімнати. Третього президента на ношах забрали знову у тюремну в’язницю. Перед в’язницею мобілізовані патрульні машини”, — заявив Басилайя.

За словами Басилая, Саакашвілі знаходиться в дуже важкому стані.

“Коли він впав, поки принесли носилки, він був у дуже поганому стані. Міша виходив із зустрічі з адвокатами, повинен був піднятися наверх, але коли виходив, впав наповал. Співробітники намагалися відкрити йому очі, потім поклали на носилки. Зараз я не знаю, в якому він стані”, – розповів він. 

Політика госпіталізували у реанімацію тюремної лікарні. Лікар-реаніматолог, що оглянула його в тюремній лікарні, заявила журналістам, що стан здоров’я Саакашвілі стабільний, всі життєві показники в рамках норми.

“Зараз важко поставити діагноз, необхідно зробити багато аналізів, після чого ми повідомимо причини втрати свідомості Міхеїла Саакашвілі”, — сказала лікарка.

Відомо, що політик голодує вже 49-й день. 

Нагадаємо, що Саакашвілі затримали в Грузії 1 жовтня. Він повернувся на батьківщину вперше за вісім років напередодні муніципальних виборів.

У Грузії екс-президента засуджено до 6 років позбавлення волі на підставі заочно винесених вироків у двох кримінальних справах, що стосуються посадових злочинів. Відразу після затримання політик оголосив голодування.

8 листопада його перевели в тюремну лікарню.