Печерський суд обрав запобіжний захід народному депутату Гео Леросу. Водночас суддя не задовольнив прохання прокурора відправити його під цілодобовий домашній арешт.

Суд обрав Леросу запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання на два місяці. Також народного депутата зобов’язали здати закордонний паспорт.

Прокурор просив відправити Лероса під цілодобовий домашній арешт, втім суддя відхилив прохання.

Нагадаємо, що через хуліганство у стінах Верховної ради Леросу вручили першу підозру й на наступний день – другу. Він, виступаючи з парламентської трибуни, образливо висловився щодо вищих посадових осіб держави.

Про це повідомили у прес-службі Державного бюро розслідувань.

Як зазначили у прес-службі ДБР, 4 листопада Лерос показав непристойнй жест вищим посадовим особам держави.

“У цих діях депутата чітко простежується мета обранця – створити власний медійний та політичний образ, підвищити власну медійну впізнаваність, привернути увагу засобів масової інформації, суспільства та інших політиків до своєї особи. Депутат при цьому зловживав своїми повноваженнями народного депутата України на виступі під час обговорення кандидатури члена уряду”, – йдеться у повідомленні.

Сам Лерос написав на своїй сторінці у Facebook, що йому вручають підозру.

На наступний день Народному депутату України повідомлено про підозру в умисному невиконанні судового рішення. Мова йде про ч. 1 ст. 382 КК України.

За даними слідства, народний депутат умисно не виконав постанову Київського апеляційного суду. Парламентаря зобов’язали спростувати, поширену на сторінці у Facebook недостовірну інформацію стосовно громадянина.

“Підозрюваний усвідомлював обов’язковість виконання рішення, а також мав реальну можливість виконати вимоги суду в повному обсязі, однак не зробив цього”, – йдеться у повідомленні.