Президенту України Володимиру Зеленському необхідно терміново скликати Верховну Раду, щоб одним рішенням «вбити трьох зайців»

Про це в своєму зверненні заявив Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

«Я б йому радив ініціювати позачергове скликання Верховної Ради та вирішити питання щодо Генерального прокурора, Міністра оборони, Міністра закордонних справ і голови СБУ. Не може країна в стані війни залишатися без двох ключових міністерств. Це армія і безпека, а це – дипломатія. Це солідарна позиція – тиск на Путіна», – зазначив він.

Не менш важливим питанням, стверджує Гриценко, є ситуація з Генеральним прокурором.

«Генпрокурор – ну скільки вже можна терпіти цього балаболку. Ось елементарний питання – де Свинарчуки?», – підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко розповів, чи готовий вступити в коаліцію з президентською партією “Слуга народу”. За його словами, він готовий об’єднається з політсилою глави держави Володимира Зеленського.

«Так, ми готові, за умови, якщо за цей період не буде зроблено стратегічних помилок антидержавного характеру», — сказав Гриценко.

Політик відповів на питання журналістів, що із Зеленським зустрічався лише один раз і не бачить сенсу робити цього ще раз поки що.