На східному фронті тривають найзапекліші бої, але військові ЗСУ не дають ворогові прорвати оборону. Про це повідомив представник українського Східного угруповання військ Сергій Череватий.

– Східний фронт залишається головним епіцентром боротьби за українську незалежність, суверенітет та територіальну цілісність. Він найдовший за протяжністю і тут найзапекліші бої, – сказав він.

Черевий зазначив, що найактивніші бої ведуться на Бахмутському та Авдіївському напрямках, де ворог використовує всі види озброєння.

– Однак щодня там ворог зазнає величезних втрат. Українські воїни зупиняють його та не дають прорвати нашу оборону. Йде позиційна війна, іноді бувають невеликі рухи лінії оборони, але загалом оборона стоїть і не дає пройти ворогові, — резюмував представник українського Східного угруповання військ.

На Донеччині російські військові не припиняють спроб зайти в Бахмут або обійти місто, незважаючи на величезні втрати.
Повідомив очільник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

Ворог, дійсно, перекидає значні сили на вказані напрямки, розподіляє їх, щоб, потерпаючи фіаско на інших напрямках, хоч десь здобути успіх. Тому він має величезні втрати, але своїх спроб не припиняє”.

За його словами, росіяни фактично знищують прифронтові населенні пункти під час свого відступу на попередні позиції

Кириленко повідомив, що можна підтвердити руйнацію понад 60% інфраструктури Бахмута.