Вчора в Одесі головний клоун Порошенко проводив акцію «Стоп реванш», акція була настільки масштабна, що змогла зібрати 100 чоловік з мільйонного міста, про це пише телеграм канал Резидент.


Подаємо позицію каналу в оригіналі:

Ось він рівень підтримки ЄС і всіх патріотів в Одесі, а найголовніше – коли Льоша виступав він забув розповісти, що в обласній раді у нього коаліція з Опозиційним блоком, а перед важливими голосуваннями він особисто зустрічається з Миколою Скориком. Далі більше, щоб спокійно пиляти бюджет в області Олексій співпрацює з Главою Одеської ОДА, що не зробиш заради розпилу державного фінансування? Звичайно, на камери і в парламенті Олексій лає Зеленського / Єрмака, але ось це йому зовсім не заважає заробляти гроші з представниками влади.

Відреагував на вчорашню акцію “Стоп – реванш” і Слуга народу, Максим Бужанський:
Подаємо слова в оригіналі:

Маргінали, манкурти і малороси, скромно описав вчора Гайдукевич приблизно 90% українських громадян, і я проникся.

Воно !!!

У сенсі не Гайдукевич воно, а теза, це рівно те, що зараз потрібно.

Вік би шукав таке, а Віталій просто недбало кинув його в натовп Пояркова, практично байдуже.

І ось, що я подумав, з цього приводу.

Як ви пам’ятаєте, Порошенко підписав Мінські Угоди, прямо з під носа у росіян здер текст один в один, навіть путінське слівце модальність, яке ніде більше не зустрічається, вкрав.

Не знаю, як вдалося домогтися цього великого дипломатичного успіху, але підписав Порошенко схему- спочатку вибори, потім передача контролю над кордоном.

Ту саму схему, яку вони зараз таврують всім стадом як злочинну і зрадницьку.

Суть претензій очевидна й логічна.

В Європейській Солідарності побоюються, що поки контроль над кордоном не переданий, жодна жива істота в Донецьку і Луганську за Європейську Солідарність на місцевих виборах не проголосує.

З цим навряд чи хтось сперечатиметься, погодьтеся.

Факт, але терзають сумніви.

Я ось що думаю, для чистоти експерименту, можемо перевірити на цілком підконтрольній Україні частині Донбасу.

Погодьтеся, Гайдукевич- ідеальний кандидат в мери Сєвєродонецька від Європейської Солідарності.

Просто уявіть, 1 вересня, діти пішли в школу, Гайдукевич підіймається на трибуну на центральній площі Сєвєродонецька і звертається до його жителів: Дорогі мої, так би мовити, маргінали, манкурти і малороси ….

Тут важливо відзначити, що ми відразу ж на ньому можемо перевірити, як діє медреформа і як ставляться сєвєродонецькі лікарі до тих, хто її активно підтримував.

Ідеальний електорально-політичний експеримент, так бачу.

Поярков може в Краматорську спробувати диверсифікуємо ризики, так би мовити – резюмував Бужанський.