Голова Харківської ОДА Олексій Кучер порівняв Харків і деякі райони області з Італією через спалах коронавірусной інфекції.

У своєму Telegram-каналі він розповів місцевим жителям, що означає новий статус території, що перейшли з 19 жовтня в “червону зону”.

“Друзі, жарти закінчилися.

Відсьогодні Харків та деякі райони області офіційно у «червоній зоні» карантину. Що це означає?

По-перше, це означає, що ситуація в місті вкрай критична. Для запобігання захворюваності COVID-19 будуть посилені карантинні заходи відповідно до вимог Кабінету Міністрів України. По-друге, це обов’язкове дотримання всіма без винятку громадянами протиепідеміологічних вимог:

  • дотримання соціальної дистанції;
  • носіння масок в громадських місцях;
  • регулярне миття рук і використання антисептичних засобів.

Вам самовпевнено обіцяли “порвати коронавірус”, але щось пішло не так. Ви повірили в чудо, але дива не сталося “, – підкреслив він.

Кучер порівняв ситуацію з коронавірусною інфекцією в Харкові і області з тієї, що була раніше в Італії.

“Переповнені лікарні, нестача лікарів і ліжок, а також тисячі хворих, яких ми змушені розвозити по лікарнях області. Сьогодні від кожного з нас залежить наше життя і життя наших рідних. Ми можемо вберегти тисячі харків’ян, якщо кожен з нас буде відповідально дотримуватися карантинні заходи і цінувати своє життя і здоров’я”, – написав глава Харківської ОДА.