Міністра охорони здоров’я Максима Степанова очільник Кабміну Денис Шмигаль хоче відправити у відставку. За даними ЗМІ, замінити його може чинний заступник, головний санлікар країни Віктор Ляшко.

Про те, що документ про відставку передано у Раду, повідомила прессекретарка голови парламенту Дмитра Разумкова Ольга Туній на сторінці у Facebook у п’ятницю, 14 травня. Водночас сам глава МОЗ зазначив, що самостійно заяви про звільнення він не писав.

В ефірі телеканалу “Україна 24” Степанов зазначив, що для того аби Верховна Рада взялася за розгляд подання на відставку необхідно щоб “на табло з’явилося 226 голосів “за””.

“Уже більше ніж 6 місяців, починаючи з листопада, почали збирати підписи за мою відставку. Я знаю точно, що я зробив за цей рік і як ми проходимо цю епідемію. Я вважаю, що цей рік був одним із найважчих в історії України. У нас є досягнення, ми зробили навіть не крок, а стрибок уперед”, – додав Степанов.

На доповнення слів міністра, “Слуга народу” Олексій Устенко єдиною кандидатурою “навколо якої ходять розмови” про заміну Степанову є Віктор Ляшко.

“Все. Поки, крім нього, нікого не обговорюють. Може, буде якийсь “джокер”, який теоретично може з’явитися”, – сказав “слуга”.

Сам він зізнався, що голосувати за кандидатуру нинішнього головного санлікаря не буде. “Він працював зі Степановим у команді, і якщо є відповідальність, то вона може бути тільки колективною”, – пояснив свою позицію народний обранець.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.