Російський опозиційний політик Леонід Гозман розповів, що президент РФ Володимир Путін “пішов в астрал” і свято вірить, що його слухають, коли він двічі на рік веде прямі лінії з громадянами Росії.

Про це він повідомив в етері програми “Таня & Гозман” на Апостроф TV.

Опозиціонер привів в приклад історію свого знайомого, коли під час прямої трансляції промови президента РФ, 30 червня, на одній з наукових конференцій залишилися слухати Путіна тільки 6 з cотні, з яких більшість займалися своїми справами.

“Це дуже складно, неприємно, важко, коли ти говориш, а тебе не слухають. І ось я думаю, навіщо президент Путін йде на такі страждання два рази на рік – на свою пресконференцію і на свою пряму лінію. І у мене виникла гіпотеза – вона жахлива. Я думаю, що президент Володимир Путін, що його слухають, що він так далеко пішов кудись в астрал, він так далеко відірвався від реального життя, що він думає, що народ його дійсно слухає. Він думає, що народу це дійсно важливо”, – сказав Гозман.

За його словами, у російського керівництва дуже спотворена картина світу. У цьому ілюзорному світі вони думають, як вважає Гозман, що вони оточені ворогами, але на них все одно дивляться із захопленням і заздрістю, а також в цій ілюзії вони перемогли COVID-19. При цьому, як додав опозиціонер, саме населення РФ давно ні в що не вірить.

“Чому вони придумали цей світ? Тому що їх влада архаїчна. Це влада вождя племені, це влада батька, це влада директора заводу”, – сказав Гозман.

Політик також зазначив, що Путін вже дуже давно живе без зворотних зв’язків, і що “він навіть не приховує своє презирство, жлобство, зарозумілість”, у чому дуже показова його пряма лінія.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.