Суд над Насіровим: варіанти розвитку подій.

Народний депутат від БПП Мустафа Найєм перерахував можливі рішення, які може прийняти Солом'янський суд, розглядаючи питання про запобіжний захід для Романа Насірова.

Про це він пише у себе на сторінці в Facebook, передає Корупція. інфо

За його словами, можливих варіантів вирішення чотири. Так, Солом'янський суд може посадити Насірова під арешт, але з правом внесення застави, який задовольнив би суспільство і суд, тобто 2 млрд.

Також відстороненого главу ДФС можуть заарештувати з правом внесення застави в порівняно невеликому розмірі.Крім цього, Насіров може відправитися під домашній арешт або вийти на свободу під особисту поруку або зобов'язання.

«Пан Насіров з'явився в суд і самостійно бере участь у слуханнях. Підозрюваний відчуває себе набагато краще, ніж вчора – вночі він спав у відносно комфортних (в порівнянні з учасниками акції) умовах», – додав Мустафа Найєм.

Раніше повідомлялося, що в перервах між засіданнями обмежувати пересування Насирова не мають права, тобто теоретично, він може втекти.

«Засідання буде проходити в будівлі Солом'янського суду, а не апеляційного, як хотіли адвокати пана Насирова. Переїзд підозрюваного з однієї будівлі в іншу, очевидно, був ризикованим – як для стану його здоров'я, так і з огляду на теоретичного зникнення в невідомому напрямку», – додав Найєм.