сад

Депутат Львівської міськради від ВО «Свобода» Богдан Салій звинуватив міського голову Львова Андрія Садового у тому, що той на початку 90-х років був «дрібним контрабандистом».

Богдан Салій опублікував у Facebook фото передвиборчої листівки, у якій порівнюється минуле обох кандидатів на посаду міського голови Львова, передає Корупція Інфо

При цьому депутат від «Свободи», вочевидь, агітуючи за свого однопартійця Кошулинського, саркастично прокоментував звинувачення у контрабанді:

«"Чесний контрабандист" – оксюморон…»

Примітно, що на противагу звинуваченням Садового у «контрабанді» та «масовому обмані пенсіонерів», у листівці стверджується, що Кошулинський на початку 90-х «добував золото у Сибіру і розбудовував партію». Судячи з офіційної біографії Кошулинського він справді працював у 1995-1996 рр. в артілі російських старателів, але кухарем. Після повернення з Сибіру у 1996 році Кошулинський вступив до Соціал-Національної партії України (СНПУ), яка у 2004 році змінина назву на ВО «Свобода».

1371747 1397799

Нагадаємо, раніше в інтерв’ю різним ЗМІ Андрій Садовий неодноразово розповідав, що на початку 90-х, як і багато інших львів’ян, заробляв свої перші гроші, перепродуючи різні товари на польських базарах,  пише zaxid.net.

15 листопада у Львові відбудеться другий тур виборів мера, у якому зустрінуться чинний міський голова Андрій Садовий та представник «Свободи» Руслан Кошулинський.