Соратниця Саакашвілі Єлизавета Богуцька жорстко розкритикувала Президента України через трагічний випадок, який сталася 31 травня, передає Корупція.Інфо

Нагадаємо, що на Позняках автомобіль зі спецмаячками збив 13-ти річну дитину, яка їхала на велосипеді. Зараз школяр Саша знаходиться в Охматдиті, його прооперували, але хлопець досі в тяжкому стані. У дитини була черепно-мозкова травма і кілька переломів. Багато очевидців стверджували, що машина належала кортежу Президента, але сам Порошенко відхрещується, заявляючи, що це автомобіль поліції.

Популярне: Введення абонентської плати на опалення і воду: В Україні вступає в силу новий комунальний закон

Ліза Богуцька на своїй сторінці в фейсбук вирішила висловити свою думку щодо ситуації. За її словами Президент просто боїться взяти відповідальність на себе.

"Адже далеко не в перший раз президент боягузливо відвертається від відповідальності. Тепер в АП стверджують, що це не президентський кортеж збив хлопчика, а якась невідома машина, яка мчала на спец. операцію. Мабуть, когось воскрешати."

І нагадала про інших подіях пов'язаних з Президентом про які намагаються замовчувати.

"Вчора ж інший хлопчик втратив свідомість від спеки, коли це чм* президентське розповідало про свої досягнення дітям. Я так само хочу нагадати, як гарант пройшов повз солдатика, коли ступав за скіпетром і державою. Тоді хлопчина теж втратив свідомість, впустивши автомат . Ще один солдатик звалився в непритомність разом з президентським штандартом зовсім недавно ".

Зараз батьки дитини просять допомоги у свідків аварії, щоб ті змогли устновіть справжніх винних трагедії. За словами Богуцької, покарання за це пригода все-одно спишуть на когось навіть не причетного, або просто не знайдуть винних, так як Президенту це не вигідно.

"Сволота він. Разом з усією своєю сволочной зграєю".