У чому причина таких змін, передає Корупція.Інфо

Популярне: Зеленський і Вакарчук вже не актуальні? Відома українська співачка збирається в політику і вже зробила першу заяву

В інтернет-джерелах поширили інформацію щодо заборони виїзду за кордон чоловікам віком до 45 років, які не пред’явили військовий квиток. Прикрдонники прокоментували ситуацію.

Як повідомляє телекомпанія "М-студіо", військовий комісар Олександр Балакаєв запевнив, що це фейк і жодних подібних розпоряджень ні від Міноборони, ні з інших відомств не надходило.

    "Стосовно перетину громадянами України, як військовозобов'язаним, так і призивного віку не існує вказівок з даного приводу. З Міністерства оборони даних вказівок до військового комісаріату не надходило", – сказав Балакаєв.

Крім того, в Мукачівському об’єднаному військкоматі також спростували інформацію про те, що одразу після новорічних свят розпочнеться сьома хвиля мобілізації.

Нагадаємо, у фейкових повідомленнях в соцмережах йшлося, що нібито після Нового року набуде чинності закон, згідно з яким чоловікам, яким не виповнилося 45 років і без додаткових дозвільних документів, наприклад довідки з військкомату, буде заборонено виїжджати із країни. Така інформація поширювалася із посиланням на "джерела в Службі безпеки України".

Дивіться офіційний коментар щодо заборони виїзду за кордон

Як раніше повідомлялось, російських соцмережах поширили фейк про те, що громадяни України при перетині кордону з анексованим Кримом повинні будуть пред’являти закордонні паспорти та ID-картки.