Завдяки дорогим адвокатам ексдепутат Сергій Пашинський зможе з легкістю уникнути покарання по справі Хімікуса.

Водночас до нього багато питань по корупційних схемах, на яких його впіймали журналісти, адже ці схеми поставили під загрозу національну безпеку України.

Таку позицію озвучив координатор ГО “Стоп корупції” Роман Бочкала. Як зазначалось на прес-конференції, Пашинський відповідальності не уникне.

“Ще один тандем – Пашинський та його син. Ізраїльський концерн “Ельбіт” – світовий лідер, який мав стати постачальником новітніх радіостанцій для ЗСУ. З цією компанією уклали попередні договори, провели пробне постачання, йшлося вже навіть про трансфер технологій. Зокрема, існували плани будівництва заводу компанії на Львівщині. Але раптово ухвалили рішення, що найбільш відповідними для української армії ніби-то є радіостанції турецького, нікому не відомого, виробника “Асельсан”. Головним лобістом компанії в Україні став тоді ще голова Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський. Він зараз у СІЗО через інші звинувачення. Його син, який укладав ці контракти, зараз вільно пересувається та не має проблем з правоохоронними органами”, – наголосив Бочкала і попросив праоохоронні органи, остаточно дотиснути сімейство Пашинських

Українці ж зазначають, що було б добре аби новий рік вони провели разом в СІЗО – скажімо так, не розлучали сім’ю.

Зазначимо, що за цією темою раніше журналісти “СтопКору” проводили власне розслідування та з’ясували, скільки насправді заробив на сумнівних контрактах “золотий хлопчик” – Антон Пашинський та хто прикривав закупівлю неякісної військової продукції у стінах парламенту. І найцікавіше – яке відношення “Асельсан” має до країни-агресора.

Водночас, раніше повідомлялось, що в сина Пашинського вже проводили обшуки, і слідчі дії ведуться, зокрема під час обшуків у власника телеканалу “Прямий” Володимира Макеєнка в рамках справи про відмивання коштів екс-президента Петра Порошенка, слідчі нагрянули з обшуками і до сина екс-нардепа Сергія Пашинського.

“І Макеєнко, і син Пашинського живуть в одному під’їзді. І обидва не пускали до себе додому слідчих. Тому обидві двері вирізали болгаркою. Оперативникам довелося заспокоювати переляканих мешканців і пояснювати, що різати будуть всього двоє дверей, а не весь будинок “, – наголошувалось в повідомленні.

Окрім того, ми вже повідомляли, що справа експершого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського має «певні зв’язки» з екснардепом Сергієм Пашинським.

Про це раніше заявляв особисто генеральний прокурор України Руслан Рябошапка

«Що стосується багатьох інших справ, пов’язаних з економікою, скажімо так, із зловживанням посадою, то ми зареєстрували три таких провадження, які можуть бути пов’язані з цією ж особою Пашинським. Більш того, навіть підозра, що пов’язана з Гладковським, також має певні зв’язки з цим фігурантом Пашинським. Це теж було певною частиною сюжету, пов’язаного з тим, що інкримінується Гладковському», — сказав генпрокурор.

Рябошапка зазначив, що Генпрокуратура не анонсує підозри або певні процесуальні рішення, але не виключає, що «протягом певного часу такі процесуальні рішення можуть з’явитися в інших епізодах Пашинського».